KONST / Litografier / Färglitografi 13977207
nr 1397 7207
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 49x60cm, yttermått inklusive ram: 66x76cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:26:11
150 kr